הליך מחיקת חובות

הליך מחיקת חובות הינו הליך מורכב ורגיש במיוחד. ראשית, על החייב להגיש בקשה של הליך מחיקת חובות, ולאחר שלב זה, מצבו של החייב נבחן, ומתקבלת החלטה. במידה והחייב אינו עומד בכל התנאים, הבקשה של הליך מחיקת חובות יכולה לקבל דחייה או סירוב. פרל טביב משרד עורכי דין מתמחה במתן שירות משפטי מקצועי ואנושי ובתחומים מרכזיים; הליך מחיקת חובות, הליך פשיטות רגל, הליך פשיטת רגל, הליכי הוצאה לפועל, נדל”ן, חברות, דיני נזיקין ותביעות ביטוח, דיני המשפחה – ובכלל זה עריכת צוואות, ירושות, הסכמי טרום נישואים וליטיגציה. בראש המשרד עומדים עו”ד זאב פרל ועו”ד שי טביב, בעלי התמחות במתן שירות משפטי מקצועי, יסודי ומקיף בכל שלב משלבי הטיפול בתיק. צוות המשרד מונה עורכי דין מהשורה הראשונה ומעניק ליווי אישי וצמוד מתחילת הטיפול ועד סופו, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות, זמינות מקצועיות ושמירה על אינטרס הלקוח.

 

הליך פשיטות רגל

 

הליך פשיטות רגל דורש ייעוץ ליווי מקצועי על עורך דין מקצועי, בעל ניסיון והתמחות בתחום. תחום זה הינו מורכב ודורש ידע מקצועי, היכרות עם המערכת ובקיאות ברמה הגבוהה ביותר, לכן לעבור הליך מסוג זה לבד יכול להיות מאתגר ולא פשוט כלל, ואף לקחת סיכון כי בהקשה עלולה לקבל סירוב. איש מקצוע יכול להפוך את ההליך לקצר ואפקטיבי יותר, ולעלות את הסיכוי לקבלת תשובה חיובית. 

 

הליך פשיטת רגל

 

הליך פשיטת רגל חייב להתבצע על הצד הנכון והמדויק ביותר, על מנת למנוע טעויות ולעלות את הסיכוי לקבלת תשובה חיובית. חשוב לקחת בחשבון כי קיימים קריטריונים ברורים להגשת בהקשה של פשיטת רגל, ולכן ייעוץ מקצועי יכול בהחלט לעזור. 

 

הליכי הוצאה לפועל

 

פרל טביב משרד עורכי דין מתמחה במתן שירות משפטי מקצועי ואנושי ובתחומים מרכזיים; הליכי הוצאה לפועל,  נדל”ן, חברות, דיני נזיקין ותביעות ביטוח, דיני המשפחה – ובכלל זה עריכת צוואות, ירושות, הסכמי טרום נישואים וליטיגציה. בראש המשרד עומדים עו”ד זאב פרל ועו”ד שי טביב, בעלי התמחות במתן שירות משפטי מקצועי, יסודי ומקיף בכל שלב משלבי הטיפול בתיק. צוות המשרד מונה עורכי דין מהשורה הראשונה ומעניק ליווי אישי וצמוד מתחילת הטיפול ועד סופו ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן