הפטר בהוצאה לפועל

הפטר בהוצאה לפועל הינו למעשה שיקום כלכלי לחייב אשר בא לידי ביטוי במחיקת החובות שלו. כמו כן, חשוב לזכור כי הפטר בהוצאה לפועל אינו פוטר את החייב מתשלום של קנסות, מזונות וכדומה. הפטר בהוצאה לפועל מוענק על ידי רשם בלשכת הוצאה לפועל, לאחר הליך ארוך ומורכב. על מנת לקצר תהליכים ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר, מומלץ לקבל עזרה מקצועית על ידי עורך דין אשר מתמחה בתחום. פרל טביב משרד עורכי דין מתמחה במתן שירות משפטי מקצועי ואנושי ובתחומים מרכזיים; הפטר בהוצאה לפועל, הפטר בפשיטות רגל, הפטר בפשיטת רגל, הפטר חובות, נדל”ן, חברות, דיני נזיקין ותביעות ביטוח, דיני המשפחה – ובכלל זה עריכת צוואות, ירושות, הסכמי טרום נישואים וליטיגציה. בראש המשרד עומדים עו”ד זאב פרל ועו”ד שי טביב, בעלי התמחות במתן שירות משפטי מקצועי, יסודי ומקיף בכל שלב משלבי הטיפול בתיק. צוות המשרד מונה עורכי דין מהשורה הראשונה ומעניק ליווי אישי וצמוד מתחילת הטיפול ועד סופו, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות, זמינות מקצועיות ושמירה על אינטרס הלקוח.

הפטר בפשיטות רגל

הפטר בפשיטות רגל נועד להעניק לחייב התחלה חדשה, נטולת חובות, על מנת שיוכל לשקם את חייו ולהתנהל כלכלית באופן נכון ואפקטיבי יותר. כמו כן, הליך זה מאפשר לחייב להנות ממצב של העדר עיקולים וסנקציות כלכליות. 

הפטר בפשיטת רגל

הליך הפטר בפשיטת רגל עבר שינויים רבים בשנה האחרונה, וכיום בהחלט ניתן לומר כי מדובר על הליך קל יותר מבעבר. במידה והחייב אינו מסתיר מידע, עומד בהוראות, מתנהל בתום לב, ומשלם את צו התשלומים החודשי וכמובן מגיש בזמן את כל הדוחות הרלוונטים, הוא מעלה את סיכויו לקבל הפטר.

הפטר חובות

פרל טביב משרד עורכי דין מתמחה במתן שירות משפטי מקצועי ואנושי ובתחומים מרכזיים; הפטר חובות, נדל”ן, חברות, דיני נזיקין ותביעות ביטוח, דיני המשפחה – ובכלל זה עריכת צוואות, ירושות, הסכמי טרום נישואים וליטיגציה. בראש המשרד עומדים עו”ד זאב פרל ועו”ד שי טביב, בעלי התמחות במתן שירות משפטי מקצועי, יסודי ומקיף בכל שלב משלבי הטיפול בתיק. צוות המשרד מונה עורכי דין מהשורה הראשונה ומעניק ליווי אישי וצמוד מתחילת הטיפול ועד סופו, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות, זמינות מקצועיות ושמירה על אינטרס הלקוח.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן