ליטיגציה

משרד ‘פרל טביב עו”ד’ מתמחה בתחום ליטיגציה מסחרית מורכבת ומגוונת על כל סוגיה ומייצג לקוחות משני צדי המתרס, תוך שמירה על אינטרס הלקוח. המשרד מעניק ייעוץ וליווי אנושי לאורך כל התהליך ברגישות רבה, תוך התחשבות בכל הגורמים ולו הקטנים ביותר.

המונח “ליטיגציה”, הנקרא בעברית התדיינות, מתייחס לייצוג והופעה בפני בתי המשפט והערכאות השונות. הליטיגציה מהווה תחום המצריך ממשרד פרל טביב עו”ד לגלות מקצועיות ומיומנות ספציפית, בקיאות בחקיקה ובפסיקה הרלבנטית, חריצות, חדות, יסודיות, יכולת ניסוח טענות משפטיות, שכנוע ועוד.

מהי ליטיגציה?
הליטיגציה רלבנטית בניהול של תיקים בכל תחומי המשפט, המובאים לדיון בפני אחת מהערכאות המשפטיות, ביניהן בתי משפט השלום והמחוזי, בית הדין לעבודה, בית המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הדתיים. על עורך הדין העוסק בליטיגציה, מוטלת המשימה לשכנע את הערכאה המשפטית מולה הוא מופיע, בכך שהטענות העובדתיות והמשפטיות של לקוחותיו היא הצודקת והנכונה. מעבר לייצוג הלקוחות בבית המשפט, הליטיגציה כוללת הכנה מוקדמת של התיק, איסוף וריכוז של ראיות ועדויות, ביצוע מחקר והכנת כתבי הטענות. בנוסף, במקרים המתאימים יש לנהל משא ומתן, לקחת חלק בהליכי גישור ופישור, להגיש ערעור וכן הלאה.

תפקיד משרד ‘פרל טביב עו”ד’ בתהליך
בכדי לשכנע את הערכאה המשפטית בנכונות הטענות של הלקוח, משרד ‘פרל טביב עו”ד’ מתמודד בצורה טובה ומתוחכמת עם הטענות שמעלה הצד השני, הן בעל פה, בזמן הדיון בבית המשפט והן בכתב במסגרת כתבי הטענות. לשם כך, ‘פרל טביב עו”ד’ מבצע עבודת הכנה יסודית מחוץ לכותלי בית המשפט, הכוללת לימוד וחקירה של מסכת העובדות בתיק, לבחון ולהבין לעומק את טענות הצד השני ולזהות את הבעיות העובדתיות והמשפטיות העשויות להתעורר, לשלוט במערכת הדינים ובהלכות הפסיקה בנושאים הספציפיים, לגבש תוכנית פעולה ואסטרטגיה משפטית ולנסח את העובדות (בעל פה ובכתב), באופן קולח, חד ומשכנע ביותר.

יתרה מכך, במהלך הדיון עצמו משרד ‘פרל טביב עו”ד’ מתנהל בצורה מיטבית עם בעיות ומצבים דינמיים, חוקר את העדים, מעניק מענה מהיר ויעיל לטענות ונושאים חדשים העולים בשלב מתן העדויות, מנתח ומסכם את כלל הטענות והעדויות באופן רהוט, מעניין ומשכנע, מגלה ערנות ומעניק תשומת לב להערות ותגובות שוטפות של השופט היושב בדין.

תחום הליטיגציה האזרחית מסחרית מהווה את אחד מתחומי העיסוק המרכזיים של פרל טביב משרד עו”ד. עורכי הדין המנוסים והמקצועיים של המשרד עוסקים באופן שוטף, בדיני נזיקין, חדלות פירעון ודיני חברות, מחזיקים בניסיון עשיר בייצוג קהל רחב של לקוחות. זאת, במגוון סוגיות משפטיות מורכבות ובערכאות משפטיות שונות בכל רחבי הארץ.

תחומי התמחות נוספים

ייצוג ועריכת הסכמים בתחום הנדל”ן על כל סוגיהם, ומייצג לקוחות משני צדי המתרס, תוך שמירה על אינטרס הלקוח. המשרד מעניק ייעוץ וליווי…

דיני נזיקין נכללים בענף המשפט האזרחי וכוללים תביעות משפטיות שונות בגין נזקי גוף שהתרחשו כתוצאה מתאונת דרכים, טיפול רפואי רשלני…

הקמה וניהול של חברה הם נושאים מורכבים, המצריכים מבעלי השליטה והמנהלים השקעה של זמן יקר ביום יום בטיפול שוטף בבירוקרטיה…

חדלות פרעון – מצב בו חברה / אדם פרטי נמצאים בגירעון כלכלי מול נושים וסכום החובות שצברו עולה על הנכסים שברשותם, משבר כלכלי חמור…

תחום דיני המשפחה במשפט הישראלי מורכב, מאתגר וטומן בחובו טיפול במגוון היבטים מחיי היום יום, ביניהם הליכי גירושין, משמורת ילדים, מזונות…

המשרד מעניק ייעוץ וליווי אנושי לאורך כל התהליך ברגישות רבה, תוך התחשבות בכל הגורמים ולו הקטנים ביותר.