נדל”ן

משרד ‘פרל טביב עו”ד’ מתמחה בייצוג ועריכת הסכמים בתחום הנדל”ן על כל סוגיהם, ומייצג לקוחות משני צדי המתרס, תוך שמירה על אינטרס הלקוח. המשרד מעניק ייעוץ וליווי ואנושי לאורך כל התהליך ברגישות רבה, תוך התחשבות בכל הגורמים ולו הקטנים ביותר.

עסקת נדל”ן נחשבת לעסקה משמעותית ורגישה, בה מושקעים סכומים גדולים, אותה עורכים אנשים פרטיים פעמים בודדות במהלך חייהם. תחום הנדל”ן והמקרקעין הוא תחום משפטי רחב, מורכב וחשוב, ולכן משרד ‘פרל טביב עו”ד’ מעניק ייעוץ וליווי מקצועי מתחילתו ועד סופו.

מהי עסקת נדל”ן?
עסקאות נדל”ן עוסקות במגוון עסקאות פרטיות ומסחריות, ביניהן רכישה או מכירה של דירה, בית, בניין, משרד, מגרש לבניה, קרקעות להשקעה, נכסים מסחריים, הסכמי שכירות ועוד. עסקאות אלה מורכבות משלבים רבים וכרוכות בעריכה של בדיקות מקדמיות לגבי הנכס, תיאומים, משא ומתן עם הצד השני, עריכת חוזים משפטיים, רישום והעברת הזכויות ועוד. בנוסף, רוב עסקאות הנדל”ן כרוכות בהשקעה של סכומי כסף גבוהים. לכן, ‘פרל טביב עו”ד’ מייצג בנאמנות את שני הצדדים באופן אידיאלי ונכון, בלי להשמיט פרטים או שלבים בדרך וליצור מכשולים לטווח הארוך.

תפקיד משרד ‘פרל טביב עו”ד’ בעסקאות נדל”ן
כל אדם אשר עושה עסקת נדל”ן ומקרקעין, מעוניין לצלוח אותה בצורה הטובה והמהירה ביותר, על מנת לשמור על זכויותיו החוקיות ולהימנע מטעויות מצערות שעלולות לפגוע בהשלמת העסקה. לכן, משרד ‘פרל טביב עו”ד’ מעניק שירותים משפטיים מקצועיים על ידי עורכי דין המומחים בתחום על כלל היבטיו.

כחלק מהשירות, עורך הדין של המשרד מגן על זכויות הצדדים לעסקה, מנסח את ההסכם או בוחן את תקינותו המשפטית, מטפל בהיבטי מיסוי מקרקעין לרבות הקלות ופטורים, שולח בקשות וטפסים לרשויות, מטפל בהעברת הזכויות בנכס עד להשלמת העסקה.

לסיכום
אם אתם עומדים לפני עסקה כלשהי בנדל”ן חשוב מאוד שתקפידו לעשות זאת דרך גורם מקצועי ומנוסה המתמחה בתחום המקרקעין. פרל טביב משרד עו”ד מתמחים בביצוע עסקאות נדל”ן שונות, תוך ליווי קהל הלקוחות לאורך כל ההליך – החל משלב טרום הרכישה או המכירה, וכלה בבדיקת הזכויות הרישומיות והתכנוניות במקרקעין או בנכס. צוות עורכי הדין המנוסים והמקצועיים של המשרד יסייעו לכם לבחון את כדאיות העסקה לרבות היבטי מיסוי ותכנון, דרך ניהול המשא ומתן, השלמת העסקה ועד רישום הזכויות כנדרש.

תחומי התמחות נוספים

ייצוג ועריכת הסכמים בתחום הנדל”ן על כל סוגיהם, ומייצג לקוחות משני צדי המתרס, תוך שמירה על אינטרס הלקוח. המשרד מעניק ייעוץ וליווי…

דיני נזיקין נכללים בענף המשפט האזרחי וכוללים תביעות משפטיות שונות בגין נזקי גוף שהתרחשו כתוצאה מתאונת דרכים, טיפול רפואי רשלני…

הקמה וניהול של חברה הם נושאים מורכבים, המצריכים מבעלי השליטה והמנהלים השקעה של זמן יקר ביום יום בטיפול שוטף בבירוקרטיה…

חדלות פרעון – מצב בו חברה / אדם פרטי נמצאים בגירעון כלכלי מול נושים וסכום החובות שצברו עולה על הנכסים שברשותם, משבר כלכלי חמור…

תחום דיני המשפחה במשפט הישראלי מורכב, מאתגר וטומן בחובו טיפול במגוון היבטים מחיי היום יום, ביניהם הליכי גירושין, משמורת ילדים, מזונות…

המשרד מעניק ייעוץ וליווי אנושי לאורך כל התהליך ברגישות רבה, תוך התחשבות בכל הגורמים ולו הקטנים ביותר.