פשיטת רגל

משרד ‘פרל טביב עו”ד’ מתמחה בתחום חדלות פירעון ופועל בנחישות ובמקצועיות על מנת לייצג חייבים, חברות או נושים תוך שמירה על אינטרס הלקוח. המשרד מעניק ייעוץ וליווי אנושי לאורך כל התהליך ברגישות רבה, תוך התחשבות בכל הגורמים ולו הקטנים ביותר.

מהי חדלות פרעון?
חדלות פרעון היא מצב בו חברה או אדם פרטי נמצאים בגירעון כלכלי מול נושים, כאשר סכום החובות שצברו עולה על הנכסים שברשותם. מדובר במשבר כלכלי חמור, שיכול להגיע עד כדי פשיטת רגל אם לא מטפלים בו כראוי. משרד פרל טביב עו”ד מייצג בנאמנות חברות או אנשים פרטיים שנקלעו לקשיים כלכליים, נושים או מלווים במקצועיות רבה.

המצב החוקי בנושא חדלות פרעון
חדלות פרעון הוא מונח המתייחס למצב כלכלי בו אדם או חברה אינם מסוגלים להחזיר את חובותיהם כתוצאה מחוסר משאבים. דיני חדלות פירעון באים לטפל במצבים בהם החובות נותרים בידי הנושים בלי יכולת לכסותם, לסייע להם לקבל בחזרה את הכספים ויחד עם זאת לעזור לחייבים לשקם את חייהם.

הליך פשיטת רגל כולל השגת שליטה משפטית או פיקוח על עסקי ונכסי החייב בכדי לארגן אותם ולסלק באמצעותם את החובות. לבית המשפט יש סמכות למנות לחברה מנהל חיצוני שינסה להבריא אותה או להורות על פירוקה. דיני חדלות פירעון לאדם פרטי קובעים כי פתיחה בהליכי פשיטת רגל חייבת לבוא מהחייב עצמו או מהנושים, כאשר בתום ההליך מקבל פושט הרגל צו הפטר המורה על מחיקת החובות.

במסגרת הרפורמה החדשה ניהול ההליך מוגבל לפרק זמן של 4 וחצי שנים לכל היותר עד קבלת צו הפטר.

הליכי הוצאה לפועל ניתן לנקוט נגד אנשי עסקים ואנשים פרטיים שצברו חובות כספיים. תיק ההוצאה לפועל נפתח על ידי נושים כאשר החייב מאחר בהעברת התשלומים. במקרה שהחייב נעדר יכולת לשלם את החובות ניתן לנקוט נגדו בצעדים של עיקולים, הגבלות על חשבון הבנק, איסור יציאה מהארץ ועוד.

כיצד ניתן להתמודד בעת משבר?
פרל טביב משרד עו”ד מסייע ללקוחותיו להתמודד בצורה נכונה ויעילה בעת משבר כלכלי, ומעניק ייעוץ משפטי מקיף. מטרת המשרד לייעץ ולייצג בנאמנות חברות המצויות בקשיים כלכליים על ידי כינוס נכסים, הקפאת הליכים או פירוק. צוות המשרד מלווה ומסייע לאנשים פרטיים בהליכי פשיטת רגל. עורכי הדין של המשרד מנוסים בייצוג וטיפול ברמה גבוהה של הליכים לקראת הסדרי חוב, ייצוג חברות מול הנושים, חברות בפירוק ועוד.

אל תישארו לבד! צוות המשרד אתכם לאורך כל התהליך ויעשה את המקסימום על מנת להסדיר את המצב!

תחומי התמחות נוספים

ייצוג ועריכת הסכמים בתחום הנדל”ן על כל סוגיהם, ומייצג לקוחות משני צדי המתרס, תוך שמירה על אינטרס הלקוח. המשרד מעניק ייעוץ וליווי…

דיני נזיקין נכללים בענף המשפט האזרחי וכוללים תביעות משפטיות שונות בגין נזקי גוף שהתרחשו כתוצאה מתאונת דרכים, טיפול רפואי רשלני…

הקמה וניהול של חברה הם נושאים מורכבים, המצריכים מבעלי השליטה והמנהלים השקעה של זמן יקר ביום יום בטיפול שוטף בבירוקרטיה…

חדלות פרעון – מצב בו חברה / אדם פרטי נמצאים בגירעון כלכלי מול נושים וסכום החובות שצברו עולה על הנכסים שברשותם, משבר כלכלי חמור…

תחום דיני המשפחה במשפט הישראלי מורכב, מאתגר וטומן בחובו טיפול במגוון היבטים מחיי היום יום, ביניהם הליכי גירושין, משמורת ילדים, מזונות…

המשרד מעניק ייעוץ וליווי אנושי לאורך כל התהליך ברגישות רבה, תוך התחשבות בכל הגורמים ולו הקטנים ביותר.