תביעות נכות

תאונות דרכים ותאונות עבודה יכולות לגרום למצב של נכות זמנית או לצמיתות. במצבים קיצוניים של נכות זמנית או נכות לצמיתות, ניתן להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי לקבלת קיצבה זמנית או קבועה. תביעות נכות מוגשות לביטוח לאומי על מנת שיקבעו אחוזי נכות ואחוזי הנכות משפיעים על גובה הקיצבה אשר יקבל התובע. איך ניתן להגיש תביעה לקיצבה לביטוח לאומי? ניתן להגיש את התביעה למוסד לביטוח לאומי באופן עצמאי או להיעזר בעורך דין בתחום דיני נזיקין. עורך דין מקצועי ינסח את כתב התביעה ויצרף את המסמכים המתאימים ביותר לתביעה שלכם. בנוסף, הוא יעזור לכם בניסוח המכתב המצורף לבקשה שלכם, שיש לו גם השפעה מכרעת להחלטה של המוסד לביטוח לאומי לזמן אתכם לוועדה רפואית. 
 
תביעות תאונות דרכים
 
הפגיעה שלכם קרתה עקב תאונת דרכים? במקרה זה תוכלו לתבוע גם את חברת הביטוח שלכם ולדרוש פיצוי כספי על הנזק הגופני שנגרם לכם. חברות הביטוח מקשות על התובעים במקרים של תביעות תאונות דרכים, ולכן גם במקרה זה כדאי להתייעץ עם עורך דין המתמחה בדיני נזיקין.
 
תביעות תאונות עבודה
 
הפגיעה שלכם קרתה בדרך מהעבודה או לעבודה? במקרים הללו ניתן לדרוש פיצוי כספי מהמוסד לביטוח לאומי בהגשת תביעות תאונות עבודה. לאחר שעברתם את כל הבדיקות הרפואיות ויש בידכם סיכום רפואי מלא, תוכלו לקבוע פגישה עם משרד עורכי דין ולהתחיל בתהליך התביעה. 
 
ליווי בהגשת תביעות תאונת דרכים
 
אם החלטתם להיעזר בליווי בהגשה של תביעות תאונת דרכים, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין פרל טביב. משרד פרל טביב מלווה לקוחות מכל הארץ אשר עברו תאונות דרכים ונמצאים במצב של נכות זמנית או נכות קבועה. לנפגעי תאונות דרכים יש את הזכות להגיש בקשה לקיצבה חודשית או פיצוי. משרד עורכי דין פרל טביב מלווה את הנפגעים בהכנת המסמכים הדרושים להגשת התביעות ובייצוג בבית המשפט למקרה הצורך. 
 
ליווי משפטי בתביעות נכות של משרד עורכי דין פרל טביב
 
מעוניינים להגיש תביעות נכות באמצעות עורך דין? צוות משרד עורכי דין פרל טביב ישמח לסייע לכם בהגשת התביעות למוסד לביטוח לאומי ולחברות הביטוח. לקביעת פגישה עם צוות המשרד התקשרו עכשיו לטלפון המופיע באתר של המשרד. 
סגירת תפריט
דילוג לתוכן