איחוד תיקים

איחוד תיקים הינו תהליך אשר מאפשר לחייב, לקבל הסדר תשלומים עבור כל חובותיו. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי תהליך איחוד תיקים נקבע על ידי יכולות החייב, כאשר במסגרתו להגיש בקשה לאיחוד התיקים בהוצאה לפעולה.

כאשר מתקבל אישור איחוד תיקים, למעשה חייב מקבל הזדמנות לפתוח בדרך חדשה, נקייה מחובות ולהתחיל מחדש. חשוב לקחת בחשבון כי תהליך איחוד תיקים הינו מורכב ורגיש ולכן פעמים רבות דורש עזרה מקצועית מצידו של עורך דין אשר מתמחה בתחום. פרל טביב משרד עורכי דין מתמחה במתן שירות משפטי מקצועי ואנושי ובתחומים מרכזיים; איחוד תיקים הוצאה לפועל, בדיקת חוב בהוצאה לפועל, בדיקת חובות בהוצאה לפועל, נדל”ן, חברות, דיני נזיקין ותביעות ביטוח, דיני המשפחה – ובכלל זה עריכת צוואות, ירושות, הסכמי טרום נישואים וליטיגציה.

בראש המשרד עומדים עו”ד זאב פרל ועו”ד שי טביב, בעלי התמחות במתן שירות משפטי מקצועי, יסודי ומקיף בכל שלב משלבי הטיפול בתיק. צוות המשרד מונה עורכי דין מהשורה הראשונה ומעניק ליווי אישי וצמוד מתחילת הטיפול ועד סופו, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות, זמינות מקצועיות ושמירה על אינטרס הלקוח.

 

איחוד תיקים הוצאה לפועל

 

איחוד תיקים הוצאה לפועל הינו תהליך אשר חייב להתבצע בעזרת עורך דין מקצועי, בעל ניסיון רב והתמחות בתחום. מצב של ריבוי תיקים בהוצאה לפועל הינו בעייתי, ודורש פתרון מהיר, מקצועי ואפקטיבי, כאשר המטרה המרכזית והחשובה ביותר היא לא להשאיר את החייב חסר כול, אלא להעניק לו הזדמנות שווה להשיב את חובותיו באופן הנכון ביותר, לפי יכולתו. 

 

בדיקת חוב בהוצאה לפועל

 

בדיקת חוב בהוצאה לפועל מחייבת ייעוץ משפטי, על מנת למנוע תקלות, עיכוב, וסיבוך של המצב. טיפול של עורך דין מקצועי בנושא יכולה לעזור באופן משמעותי לחייב, לקצר תהליכים, ולחסוך עלויות כספיות רבות.

 

בדיקת חובות בהוצאה לפועל

 

פרל טביב משרד עורכי דין מתמחה במתן שירות משפטי מקצועי ואנושי ובתחומים מרכזיים; בדיקת חובות בהוצאה לפועל, נדל”ן, חברות, דיני נזיקין ותביעות ביטוח, דיני המשפחה – ובכלל זה עריכת צוואות, ירושות, הסכמי טרום נישואים וליטיגציה. בראש המשרד עומדים עו”ד זאב פרל ועו”ד שי טביב, בעלי התמחות במתן שירות משפטי מקצועי, יסודי ומקיף בכל שלב משלבי הטיפול בתיק. 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן