משרד עורכי דין פשיטות רגל

איך אפשר לעבור הליך פשיטת רגל בצורה מסודרת? היום פשיטת הרגל נקראת “חדלות פרעון ושיקום כלכלי”. השם החדש נקבע בשנת 2019 ומאז הוא מלווה את המקרים בהם אדם חייב כספים שאינו יכול להחזירם. להליך פשיטת הרגל יש מספר שלבים:
– הכרזת של פשיטת הרגל על-ידי בית המשפט, לאחר פנייה של החייב או אחד הנושים לבית המשפט.
– פרסום הודעה על פשיטת הרגל של החייב.
– מינוי נאמן על-ידי בית המשפט.
– קביעת ההגבלות של החייב על-ידי בית המשפט.
ההגבלות המוטלות על הצד החייב כספים כוללות הגבלות הקשורות להתנהלות כלכלית כמו ניהול חשבון בנק באופן רגיל. לדוגמא, החייב לא יוכל למשוך שקים לאורך כל שלבי ההליך המשפטי. משרד עורכי דין פשיטות רגל יכול ללוות את החייב בדיונים בבית המשפט על מנת שיוכל לחזור כמה שיותר מהר לשיגרה כלכלית תקינה.
התמודדות עם ההליך יחד עם משרד עורכי דין פשיטת רגל
משרד עורכי דין פשיטת רגל יכול לסייע לחייב או לנושה לעבור את ההליך בצורה תקינה על מנת שיוכל לקבל את הכספים שמגיעים לו או לחילופין להגיע לפשרה נוחה עם הנושים.
משרדי עו”ד לפשיטות רגל לייצוג החייב בבית המשפט
אם אתם חייבים כספים ואינכם יכולים להחזירם, הנושים יכולים לדרוש את תחילת הליך פשיטת הרגל על מנת שיוכלו לקבל את כספם בחזרה. אין לכם נכסים אשר יסייעו להחזרת החוב? לכאן נכנסת העבודה של משרדי עו”ד לפשיטות רגל. משרד עורכי דין מנוסה בתחום פשיטות רגל ילווה אתכם בייצוג בבתי המשפט ויתן לכם ייעוץ מקצועי לאורך כל ההליך של פשיטת הרגל.
משרדי עורכי דין פשיטת רגל
מעוניינים לקבוע פגישה עם אחד ממשרדי עורכי דין פשיטת רגל המובילים? אתם במקום הנכון! משרד עורכי דין פרל טביב מציע לכם ליווי מקצועי ואמין לכל שלבי ההליך של פשיטת הרגל. צוות המשרד מייצג חברות ועסקים גדולים בכל רחבי הארץ ומביא איתו ידע עצום בתחום פשיטות הרגל.
משרד עורכי דין פשיטות רגל – פרל טביב
לקביעת פגישה עם משרד עורכי דין פשיטות רגל פרל טביב, התקשרו עכשיו למספר המופיע באתר אינטרנט והתחילו בהליך פשיטת הרגל בצורה מסודרת ומחושבת.

office building

תחומי התמחות נוספים

ייצוג ועריכת הסכמים בתחום הנדל”ן על כל סוגיהם, ומייצג לקוחות משני צדי המתרס, תוך שמירה על אינטרס הלקוח. המשרד מעניק ייעוץ וליווי…

דיני נזיקין נכללים בענף המשפט האזרחי וכוללים תביעות משפטיות שונות בגין נזקי גוף שהתרחשו כתוצאה מתאונת דרכים, טיפול רפואי רשלני…

הקמה וניהול של חברה הם נושאים מורכבים, המצריכים מבעלי השליטה והמנהלים השקעה של זמן יקר ביום יום בטיפול שוטף בבירוקרטיה…

חדלות פרעון – מצב בו חברה / אדם פרטי נמצאים בגירעון כלכלי מול נושים וסכום החובות שצברו עולה על הנכסים שברשותם, משבר כלכלי חמור…

תחום דיני המשפחה במשפט הישראלי מורכב, מאתגר וטומן בחובו טיפול במגוון היבטים מחיי היום יום, ביניהם הליכי גירושין, משמורת ילדים, מזונות…

המשרד מעניק ייעוץ וליווי אנושי לאורך כל התהליך ברגישות רבה, תוך התחשבות בכל הגורמים ולו הקטנים ביותר.