עורך דין מומחה לפשיטת רגל

הוכרזתם כפושטי רגל? תדעו שאתם לא צריכים לעבור את התהליך הזה לבד! באמצעות פנייה לעורך דין מומחה לפשיטת רגל, תוכלו לעבור את כל השלבים הבירוקרטיים הבאים בצורה מסודרת שתביא לפתרון המצב הכלכלי הנוכחי. חשוב לדעת שברגע שהוכרזתם על-ידי בית המשפט כפושטי רגל, הנכסים שלכם יוכלו לעבור לנושים על-ידי נאמן שנקבע על-ידי בית המשפט או אושר על-ידי הנושים. לכן, על מנת שלא תאבדו את כל הנכסים שלכם, כדאי לפנות בהקדם לעו”ד בתחום פשיטות הרגל. 
 
פנייה לעורך דין מומחה לפשיטות רגל
 
לתחילת התהליך לפתרון החובות שלכם, יש צורך בפנייה לעורך דין מומחה לפשיטות רגל. חשוב לדעת כי המושג ‘פשיטת רגל’ עבר שינוי וכיום הוא נקרא ‘חדלות פירעון ושיקום כלכלי’ והמטרה היא אכן – שיקום הכלכלי שלכם או של העסק הנמצא בבעלותכם. ההבראה הכלכלית שלכם תעזור גם לפתור את הבעיה של הנושים אשר דורשים לקבל את חובם. 
 
ליווי וסיוע של עורך דין מחיקת חובות
 
הדרך לשיקום כלכלי יכולה לעבור גם דרך מחיקת החוב. בפנייה לעורך דין מחיקת חובות היא אחת הפעולות האופטימליות עבורכם. עורך הדין יבדוק האם יש אפשרות לדרישה מבית המשפט למחיקת החוב על מנת שתוכלו לחזור לשיגרה כלכלית בריאה ותקינה. ליווי וסיוע של עורך דין מקצועי בתהליך בירוקרטי מורכב הוא הכרחי ביותר. 
 
קביעת פגישה עם עורך דין לפשיטות רגל
 
מעוניינים להתחיל בתהליך הבראה כלכלית? משרד עורכי דין פרל טביב ישמח לעזור לכם בשלבי פשיטת הרגל עד להגיעכם לסגירת החוב לנושים. צוות המשרד בעל ניסיון רב בטיפול בתיקים בתחום פשיטות הרגל של המגזר הפרטי והעסקי ויכול לסייע לכם בצורה המקצועית ביותר בתהליך מורכב זה. אם החלטתם לקבוע פגישה עם עורך דין לפשיטות רגל, אתם מוזמנים לפנות לצוות המשרד ולקבוע פגישה ראשונית לטיפול במקרה שלכם. 
 
עורך דין מומחה לפשיטת רגל של משרד עורכי דין פרל טביב
 
חברות ועסקים ברחבי הארץ נעזרים בעורך דין מומחה לפשיטת רגל של משרד פרל טביב. ברגע שהחלטתם לפנות לסיוע בתהליך פשיטת הרגל, תדעו שצוות משרד עורכי דין פרל טביב יתן לכם ייעוץ משפטי וייצג אתכם בבתי המשפט בצורה המקצועית ביותר. 
 
סגירת תפריט
דילוג לתוכן