תאונות תלמידים

הילד שלכם נפגע במהלך פעילות של בית הספר? כדאי שתכירו את הביטוח לתאונות תלמידים מטעם משרד החינוך. ביטוח זה מכסה את הפעילות של הילדים שלכם, ולמעשה אתם משלמים על ביטוח זה בכל שנה. מעוניינים לדעת האם אפשר לתבוע את חברת הביטוח של המועצה המקומית? עורך דין לדיני נזיקין יוכל לייעץ לכם בנושא זה ולסייע לכם בהגשת התביעה לחברת הביטוח המבטחת את המועצה או העירייה המקומית בפעילויות של בתי הספר. לפני הפנייה לעו”ד, חשוב להכין את המסמכים הבאים:
 
– פרטי העדים לתאונה, אם היו.
– צילום מקום התאונה.
– קבלות על הוצאות רפואיות עקב התאונה.
– מסמכים רפואיים מרגע הטיפול בילד ועד ליום הפגישה עם עורך הדין. 
 
בגן הילדים או בבית הספר צריכים להיות כל הנתונים של חברת הביטוח והפוליסה המבטחת את הפעילות של הילדים הנמצאים באותן מסגרות. מלבד המסמכים שיש לצרף, חשוב לפנות למסגרת בה הילד נמצא ולבקש את פרטי הפוליסה המבטחת את הילד שלכם בפעילויות השונות כתלמיד. 
 
תאונה בדרך לעבודה
 
מלבד תאונות של תלמידים, גם תאונות בדרך לעבודה רלוונטיות לתביעות לקבלת פיצויים. תאונה בדרך לעבודה או בדרך מהעבודה רלוונטית לתביעה מול המוסד לביטוח לאומי. 
את שלבי התביעה למוסד לביטוח לאומי תוכלו לעבור בליווי אישי של עורך דין בתחום דיני נזיקין. 
 
תאונה ללא ביטוח
 
עברתם תאונה ואין לכם ביטוח? ייתכן שעדיין מגיעים לכם כספים! על מנת שתוכלו לבחון את האופציות שלכם לפיצוי במקרה של תאונה ללא ביטוח, אתם יכולים לפנות לעורך דין לדיני נזיקין עם המסמכים הרפואיים. יתכן ויש ביטוח המכסה את התאונה ויתכן כי תוכלו להגיש תביעה לפיצוי לביטוח לאומי. 
 
נפגעתם בתאונת דרכים בדרך לעבודה, מה עושים?
אם נפגעתם בתאונת דרכים בדרך לעבודה, ברוב המקרים תוכלו לתבוע פיצויים מ-2 גופים עיקריים:
 
– המוסד לביטוח לאומי.
– חברת הביטוח המבטחת אתכם ואת הרכב שלכם.
 
לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי להכנת תביעות בנושאים תאונות תלמידים ותאונות בדרך לעבודה, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי הדין פרל טביב.  
 
ייעוץ וליווי משפטי בנושאים של תאונות תלמידים דרך משרד עורכי דין פרל טביב
צוות משרד עורכי דין פרל טביב ישמח ללוות אתכם בשלבי התביעה עד לקבלת הפיצוי המירבי עבורכם. 
 
סגירת תפריט
דילוג לתוכן